Overland Park - Donna Salyer
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 7 735 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Çmimi i pazbuluar
  3 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1620 Napa Valley Drive, Lee's Summit, MO 64082
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty Partner, 816-868-1904, Donna Salyer
  I ri - 655 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  metra katrorë
  404 W 59th Terrace, Kansas City, MO 64113
  Listing Courtesy Of: Element Sotheby’s Internationa, 913-530-1847, Katherine Lee
  I ri - 7 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  metra katrorë
  2144 E 152nd Terrace, Olathe, KS 66062
  Listing Courtesy Of: KW KANSAS CITY METRO, 913-825-7720, Thrive Real Estate KC Team
  I ri - 2 143 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4515 NE 67th Terrace, Kansas City, MO 64119
  Listing Courtesy Of: ReeceNichols - Lees Summit, 816-289-8327, Kim Nail
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1704 NE 197th Court, Smithville, MO 64089
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty Partner, 816-449-8335, Julie Rischer
  I ri - 7 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  metra katrorë
  20 E Winthrope Road, Kansas City, MO 64113
  Listing Courtesy Of: Compass Realty Group, 913-636-9378, Caitlin Flynn
  I ri - 19 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  7217 Allman Drive, Shawnee, KS 66217
  Listing Courtesy Of: ReeceNichols - Overland Park, 816-215-3012, Debi Weaver
  I ri - 25 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  metra katrorë
  16601 W 146th Street, Olathe, KS 66062
  Listing Courtesy Of: RE/MAX State Line, 913-486-6994, Brendon Harper
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  metra katrorë
  6919 Edgevale Road, Kansas City, MO 64113
  Listing Courtesy Of: ReeceNichols - Country Club Pl, 816-522-0999, Lindsay Buhs
  I ri - 181 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  metra katrorë
  1144 SW Heather Drive, Lee's Summit, MO 64081
  Listing Courtesy Of: Hub Realty, Inc., 816-820-7156, Anthony Szpak
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Donna Salyer
  Numri i licencës: KS-SP00218030; MO-2001013699
  Salyer Team

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bmsv756qkd6nrii1qdm0
  Overland Park
  6850 College Blvd Overland Park, KS 66211
  Zyrë

  Donna Salyer
  Experienced Real Estate Professional! KS-SP00218030; MO-2001013699
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.